Bezplatná dluhová poradna

13. září 2016 v 13:37 | RS |  Finance
Když si do vyhledávače zadáte heslo bezplatná dluhová poradna, vyběhne na vás množství odkazů, na různé poradny ve vašem okolí. Některé jsou i on-line.
Přemýšleli jste už ale někdy, jak můžou takové poradny fungovat? Jak jsou financovány?

V době, kdy jsem řešila finanční problémy a snažila se zvrátit hrozící exekuce, díky dluhům, které nadělal v tajnosti exmanžel, jsem zjistila, jak takové poradny fungují.

Na svých stránkách mají informace, v podstatě nicneříkající, všeobecně známé. Obvykle je zde možnost prohlédnout si dříve položené dotazy, kterých tam je velké množství, nejsou přehledně třízené a odpovědi zase pouze všeobecné. Zodpovězené dotazy jsou staršího data (i několik let) a stránky jsou stejně dlouho neaktualizované. Slouží pouze jako naháněcí stránky pro insolvenční poradny.

A když zašlete dotaz, odpoví vám pouze robot, že váš dotaz bude zodpovězen později. A tak čekáte a čekáte a ono nic. Vámi položený dotaz se ani nezobrazí v dotazech.

A kamenné pobočky bezplatných poraden? Sdělí vám, že se musíte objednat a čekat, až na vás budou mít čas. Ale vy ten čas nemáte, protože čekání na radu, vás může vyjít hodně draze. Například zabavením vašeho majetku...

A protože se mi tento přístup velice nelíbí, sepsala jsem základí postup a souhrnné informace o tom, jak řešít dluhy do e-booku zdarma, který jsem ochotná poskytnout každému, kdo si o něho napíše na této adrese:


PS: A proč jsem si s tím dala práci? Protože vím, jaké to je mít problémy a nevědět, co s nimi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama