Ztraceni v pokroku

3. září 2016 v 15:21 | RS |  Finance
Pokrok... Je všude kolem nás, ve všech oblastech života. V technice, zákonech, vztazích i v přírodě.

Často, když chceme udělat pokrok v řešení dluhů, uděláme v podstatě krok zpět, aniž by jsme si to uvědomili. V dobré vůli si říkáme:,, Zaplatím věřiteli alespoň malou částku, bude to lepší, než nezaplatit vůbec." Ale to je právě omyl. Často ta malá částka neřeší nic, protože zaplatí pouze určitý díl úroků, ale už ne jistinu. A tak platíme a platíme... A vůbec nám nedochází, že původní dluh pořád ještě narůstá, i když platíme. Jsme ztraceni v pokroku.
Přes tuto skutečnost, se vyplatí platit alespoň něco, než vůbec. V první řadě je třeba upozornit věřitele, že jsme v tíživé finanční situaci, nemůžeme platit celou částku splátky, ale máme zájem hradit své závazky, proto budeme hradit alespoň menší částku. Při zadávání platby je ale nutné napsat do poznámky platby ,,splátka jistiny", tím nejprve snížíme a následně uhradíme jistinu, čímž zamezíme narůstání úroků a následně splácíme už jen úroky.

E-book Jak na dluhy můžete získat zdarma na odkazu níže, ale pozor, nepropásněte svou šanci, možnost získat zdarma už jen do 09.09.2016 23:59 hodin!!! Tak neváhejte a napište si o e-book Jak na dluhy zdarma

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama