Můj sen

11. listopadu 2016 v 13:26 | RS |  Ostatní
Je příjemné teplo. Mé uši slyší nádherný zpěv ptáků a šumění moře. Lehounký teplý vánek hladí mé krásné a zdravé tělo a pohupuje houpací sítí zavěšenou na statné a urostlé palmě. K mým uším doléhá smích dětí hrajících si v teplém, jemném písku. Jsou to moje děti. Rozesmál je nádherný, velký a barevný motýl, který jim usedl na jejich hrad z písku. Užívám si tento moment plný štěstí a radosti. Pomalu otvírám oči. Vidím svvé rozesmáté děti s motýlem, pláž a klidné, čisté moře zbarvené do modra obklopující bílou písčitou pláž za níž je náderný porost tvořený tropickými palmamy. Orchideje zde rostou ve všech barvách světa a slétají se k nim motýli.
Noci trávíme v bungalovu postaveném nad modrým průzračným mořem a spolu s mým budoucím manželem hledíme na noční oblohu plnou hvězd. A každá ta hvězda svítí pro nás a naše štěstí.
Vstáváme s přítelem z houpací sítě, jdeme pro děti a s nimi usedáme pod palmy k nízkému stolku v písku, na kterém nás vítá k obědu svou vůní grilovaná ryba a čerstvé ovoce. K jídlu popíjíme nealkoholické mojito a odpočíváme v písku. S přítelem se chytáme za ruce a společně dotančímeaž k moři, kde očistíme svá těla od písku. Děti se smějí a cákají po sobě tu průzračnou slanou vodu.
Svá těla necháváme uschnout při procházce po pláži v přijemně teplém bílém písku. Na houpací síti na mě už čekají lehounké bílé šaty z květované krajky, oblékám si je přes bílé bikyny na své opálené tělo. Dcerka má stejné krajkované šaty jako já a přítel se synem si oblékají bílé košile i lehounké bílé kalhoty. Ruku v ruce i s dětmi jdeme pískem k bílé bráně zdobené květy orchideí v bílé barvě. Na květech sedí spoustu motýlů a vítají nás máváním svými barevnými křídly.
Pod touto přenádhernou branou si říkáme své ano, motýli rázem vzlétají, vyměňujeme si své prstýnky a novomanželský polibek.
Poté jdeeme po pláži až k připravenému balonu, do jehož košíku nastupujeme a necháváme se vynést do výšky, aby jsme viděli tu nádheru z ptačí perspektivy. Okouzleni tou krásou oznamujeme všem dětem, že na vánoce dostanou malého sourozence. Všichni jsme zcela šťastní a usmíváme se.

Tuto krásnou dovolenou nám umožnilo moje úspěšné podnikání v oblasti infoproduktů i prodeeji dekoračních předmětů, které vyrábí ženy, jež zažili domácí násilí a tato tvorba jim pomáhá k odreagování i lepší finanční situaci. Obchody jdou výborně a má organizace, sloužící jako prevence a osvěta domácího násilí pomáhá spoustě osob k lepším zítřkům.

Vždy, když potřebuji načerpat novou inspiraci a energii, odjíždím se svými milovanými do cizích krajů, ať už jsou kdekoli a poznáváme cizí kraje, přírodu i zvyky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emo Emo | E-mail | Web | 20. listopadu 2016 v 23:37 | Reagovat

Nádherné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama